Tokra - stavba bez starostí

Firma TOKRA s.r.o. byla založena v roce 2006 s cílem zaměřit se výhradně na dodávku plastových oken a dveří, včetně veškerých servisních služeb spojených s jejich dodávkami a montáží. V roce 2008 jsme se rozhodli zahájit spolupráci s největším výrobcem oken z 5-ti komorových profilů v České republice - s firmou OTHERM.

V současné době má firma TOKRA s.r.o. solidní postavení v oblasti dodávek a montáží plastových oken a dveří, zateplení fasád a stavebních prací na Vysočině a Středních Čechách. Od roku 2006 se také zabýváme dodáním a montáží garážových vrat od spol. Hormann.

více informací

Dřevostavby a rekonstrukce

TOKRA s.r.o. Vám nabízí možnost výstavby montovaných dřevěných domů s velice dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi. V naší nabídce naleznete jak typové rodinné domy, ale také individuální či atypické domy přesně dle přání a požadavků klienta. Rovněž vám můžeme realizovat rekonstrukce domů, bytů a jiné stavební činnosti.

více informací

Okna a dveře

V naší nabídce naleznte plastová okna a balkónové dveře OTHERM, které jsou zhotoveny z prvotřídního německého profilu SALAMANDER s garantovanou briliantovou bělostí. Dále u nás nakoupíte interiérové a venkovní dveře, stínící techniku, půdní schody, světlovody a mnoho dalšího.

více informací

Garážová vrata

Nabízíme vám garážová vrata od špičkového německého výrobce Hörmann. Vybírat si můžete z nepřeberného množství variant a typů a pro svou garáž tak zajistit optimální řešení. Samozřejmostí je rychlá a profesionální montáž včetně následného servisu.

více informací